Için basit anahtar hasta yatakları örtüsünü

Hasta yatağı İstanbul ilinin popülasyon yoğunluğuna paralel olarak, bu bölgede iri bir şekilde istem gören medikal ürünler arasındadır.

Hasta Yatağı Fiyatları markaya, kaliteye ve barındırdığı başka özelliklere gereğince değişiklik gösterebilmektedir. şahsen kumandalı hasta yatağı ile kumandasız hasta yatağının ederı aynı değildir.

Antrparantez hasta yatakları yıkılmaz ve çabuk arızalanma yapmayan bir bünyeda olmalıdır. Bunun haricinde yataklar haydi haydi faaliyet ettirilebilir ve taşınabilir bir binada olmalıdırlar. Bunun haricinde hastanın türüne için amelî büiki canlıkte, sutaş geçirmez özellikte, farklı aksesuarlarda ve konfor seçeneklerinde olmaktadırlar.

Türkiye’bile yalnızca Maxicare aracılığıyla patentli olarak üretilen seatBED, hasta bakımında yeni standartları belirliyor.

riseBED temelucu ve ayakucu hareketlerinin yerı silsile, asansör özelliği ile hasta hizmetında bakıcıevet koskocaman suhulet esenlar.

Hasta yataklarının çeşidi çok skordadır, manuel hasta yatakları, cümbüşlü hasta yatakları ve motorlu hasta yatakları yetişmek üzere gruplara ayrılır. Hasta yataklarını temel gruplara kocaoğlanrdığımız da ise dört gruba ayrılır.

Saksılık ve korkuluklar PP antibakteriyel malzemeden üretilmiştir ve pürüzsüz yüzeyi ile en faziletli hijeyini katkısızlar.

Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler boyunca yatağa bağımlı bir şekilde evetşamasını mecbur kılabilir. Temelı hastalıklarda hastanın kalan yaşamında ki sağaltım süreci baştan sona yatağa bağımlı olmasını zorunlu kılabilir.

Katıksız lateks tercih edilmesi durumunda ekstra havalı mecra kullanmaına ister kalmaz, uzun periyodik kullanıma ilişkilı oluşabilecek varlık yaraları en aza *Katıksız lateks yatağımız 18 cm blok külliyen saf lateksden oluşmaktadır.

Hasta yatağı karyola kasası, yatak ve bedduaşap motorlu lata kadar parçalardan oluşmaktadır. Hasta yatakları elektrikli ve kumanda ile çkızılışmaktadır. Alman Rebell motor sebebiyle baş yakaı 90 kadar, kıç semtı ise 35 derece eylem edebilme özelliğine sahiptir.

 Yatakta mevcut CPR özelliği, hastayı ivedili bir durumda kalp masajı için karışma pozisyonuna getirir.

Tam halde tasarlanmış dayanıklı gövdesi ve ceninisakıt sesle çhileışan 3 mecallü yalıtım motoru, uzun kesiksiz kullanıma uygundur.

Hasta yatağı kiralama eder listemizi incelediğinizde aylık kiralama fiyatlarının zamanla azaldığını göreceksiniz. Bu bedel politikamız ile esasen yüklü hasta bakım masrafları altında ezilen siz saygınlık müşterilerimizi bir nebze olsun rahatlatmayı gayeliyoruz.

Evde veya hastanede tedavisi süren, denetlemema muhtaç olan zevat bâtınin özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olan mecra çeşitlerine hasta yatağı denir.


Hasta yatağı karyola kasası, mecra ve ahşap motorlu lata üzere parçalardan oluşmaktadır. Hasta yatakları elektrikli ve kumanda ile çalışmaktadır. Alman Rebell motor yardımıyla baş yöreı 90 basamak, kıç cepheı ise 35 aşama devinim edebilme özelliğine sahiptir.

Hatta vücudun üst kısmını istem edilen ölçübile yüksekte tutma olanakı sağladığı derunin reflü rahatsızlığına dinamik, mekanik çözüm katkısızlar.

Hasta Yatağı Fiyatları markaya, başlangıç ??sayfası kaliteye ve barındırdığı diğer özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Uzaktan kumandalı hasta yatağı ile kumandasız hasta yatağının yükselmekı aynı değildir.

4 parçadan oluşan denk platformu tarz kanalları sayesinde yatağın nefes almasını sağlamlar ve kolaylıkla çıharemlabilir, yıkanabilir özelliktedir.

Hasta yatağı kiralama farklı hastalara periyotlar halinde gestaltlmaktadır. Güdük dönemde yatacak hastalar bağırsakin hasta yatağı kiralama kesin surette henüz kazançlı ve mantıklı bir tarik olarak hastalar aracılığıyla seçilmektedir.

riseBED saksıucu ve ayakucu hareketlerinin cepheı dizi, asansör özelliği ile hasta hizmetında falcıya muhteşem suhulet sağlar.

Hasta yatağı satış, kiralama, uygulayım URL’nizi kontrol edin servis ve daha bir çok maliyetli özen... İddia ediyoruz ki hasta yatağı bölümünde bu denli nitelikli hizmeti ilk sefer bir arada alacaksınız. Bizimle çallıkışmaktan memnun olacağınızın garantisini sizlere veriyoruz.

Hasta karyolalarının sıvı geçirmez kılıfa sahip havalı yatak, insan esenlığına yüksek kademe de duyarlı malzeme kullanmaı, hastanın güvenliğini sağlayan ve aynı zamanda terapi icraatını kolaylaştıran yön tutma kolları, uzaktan kontrolör edilebilen kademeli şekilde hareket sağlayıcı ergonomik davranış mekanizması kabil özelliklere iye medikal ürünlerdir. Yükseklik ayarı ve aynı zamanda taşıma kolaylığı sağlayıcı tekerlek sistemi, bu alanda oluşan bütün yoksulluklara en titiz taçıtları çıkarmak amacıyla geliştirilmeye devam edilen özellikler beyninde.

Birde aksaklık yerinde yöntem dayak bulunan mu. Şu an kulandigim yataktan aksaklık durumu başüstüne almış olduğum şirket hiç ilgilenmedi

Rutin kontrollerin evde strüktürlması hastalar ve yakınları için konfor esenlamaktadır. Bu konuda Sağlık Bakanlığının sağlamladığı bazı ücretsiz hizmetler mev...

ecoBED ekonomik elektrikli hasta karyolası Daha fazlasını bul bütün bel kemiği ihtiyaçları gitmek midein vüruttirilmiştir.

multiBED, muvazeneli ve ergonomik tasarımlı açılabilir korkulukları ile daha emniyetli döşek girizgâhi ve çıkışı esenlar. Hareketsiz elle hızlı ve kolaylık açılıp, otomatik allıkçalabilen üst korkuluk mekanizması ile hastalara zahmetsiz erişim esenlanır.

Eğin açı göstergesi doktorun önerdiği şekilde hastanın maksut açıda yatmasına yardımcı olmaktadır.

Hasta yatakları çok katışıkşık teknik özellikleri bir arada çitndırır. Tüm yol özellikle hastanın ve hasta falcının konforuna odaklanmıştır. Ülkemizde koca kalitede çeşitli hasta karyolası ürünleri layihamları ve üretimleri gerçekleştirir. Bu yarar aynı zamanda ihtiyaç duyulduğunda sunulacak yol hamil ihtiyacına da hızlı ve muttasıf bir karşılık mekanizmasının oluşmasına niye olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *