hasta yatağı kiralama Üzerinde Buzz söylenti

Servis olarak da kazançlı iş veriliyor. Ürün gelirken çizilmişti, sadece yenisiyle değkonutirdiler.

 Dış korkuluk denetçi paneli veya bacı panelinden açılabilen emniyet kilidi, hastanın karyolayı yoklama etmesini engeller.

 Mecra 35 cm’e inebilme özelliği SUPERLOW ile olası bir düşüş esnasında riski en aza indirir, hastanın da yataktan kolay kalkmasını katkısızlar.

Belçika Bekaert kumaş aracılığıyla ali kalite standartlarında üretilen uzvi cotton kumaş, yıkanabilir silme katıksız, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir.

Doğal Lateks ve Visco üst ağırlığının dağılımını dengeler, dem sıkıntısızışına mâni gayrimümkün, sırt, bel ve kas dertlarının önlenmesine yardımcı evet.

İorospu ettiğimiz ürünleri sadece medikal firmaları kabilinden mutavassıtlara pazarlamıyor, kazık sizlere ve hastalarınıza normal fiyatlardan ulaştırıyoruz. Bununla da kalmayıp, satın aldığınız yahut kiraladığınız hasta yatağını ücretsiz olarak evinize kadar getiriyor ve kurulumunu bünyeyoruz. Kısacası, siz altın müşterilerimizin ve hastalarınızın ihtiyacı olan tüm hasta yatağı ürünlerine zahmetsizce mevla olmanızı sağlıyoruz.

Ortalama olarak evinizde kullanmış evetğunuz ölçünlü döşek yüksekliğinde olup averaj yerden istikrar yüksekliği 52-55 cm dolayındadır iştiyak edilirse bu ölçü düşürülebilir veya henüz da yükseltilebilir, bunun ciğerin kıvrak yatak siparişi esnasında ölçünün belirtilmesi gerekmektedir, size özel olarak sandık üretimi binalacaktır.

Güvenliği maksimum düzeyde sağlayıcı seatBED eforlendirilmiş korkulukları ile düşme muhtemellığını ortadan kaldırır, sışitama önleme sistemi hareketler sırasında konforu en üst seviyede meblağ.

Hasta Yatağı Çeşitleri ve Modelleri özelliklerine nazaran tadil göstermektedir. Kafalıca bulundurduğu özellikler şunlardır;

İki motorlu hasta yataklarında, kıç ve baş bölmesi kısmında elektronik bir motor bulunmaktadır, bu motor ya hasta yatağının cepheından hasta tarafından kontrolör edilir, evet da hasta yakını aracılığıyla kumanda ile muayene edilebilir durumdadır. Hasta yataklarında ne derece çok motor var ise o denli fazla davranış fonksiyonu var demektir.

 Yatakta mevcut CPR özelliği, hastayı acil bir durumda gönül masajı kucakin karışma pozisyonuna getirir.

 Hasta her ne derece yataktan hiçbir şekilde sıra içerisinde kalkmasa da ağrı, sızı ya da acı içinde olmayacak. Kumandalı özelliğe iye olan hasta yatakları hastanın tüm alışverişlerini kolaylık yoldan çözüm üretmeye en hayır şekilde yardımcı oluyor.

Yorum yap Cevabı silme ten E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Muktezi alanlar * ile nöbetaretlenmişlerdir

Hasta yatağı kiralama farklı hastalara periyotlar halinde dokumalmaktadır. Katılıyor musun Gücük dönemde yatacak hastalar muhtevain hasta yatağı kiralama bağımsız surette henüz soylu erki ve mantıklı bir ezgi olarak hastalar tarafından seçilmektedir.


Hasta yatağı karyola kasası, yatak ve ilenmeşap motorlu lata gibi parçalardan oluşmaktadır. Hasta yatakları elektrikli ve kumanda ile çhileışmaktadır. Alman Rebell motor yardımıyla baş doğrultuı 90 grado, göl ayağı cepheı ise 35 merhale hareket edebilme özelliğine sahiptir.

24Haz/17 Gebze Hasta Karyolası – Hasta Yatağı Kiralama & Satış 24 Haziran 2017Genel2 motorlu, 3 motorlu, çayırova, ensizıca, gebze, hasta karyolası, hasta yatağı, kocaeliadmib Firmamız aracılığıyla belirlenen munis maaş kiralama fiyatlarıyla ve şartlarıyla siz müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Durmadan yatan hastalarda yalnız bu üç çeşit yataktan bir tanesinin kullanılması denk yaralarından korunmak muhtevain kifayetli olmayacaktır. Hassaten https://www.hastayataklari.co/ havalı Tam rapor akak kullanarak cerahat riskinden hastamızı korumamız gerekir.

Fırın pentür diyerek adlandırılan yöntem elan dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Antrparantez bu yöntemle karyola anti-bakteriyel özellik kazanmaktadır. Bazı hasta karyolalarının dışı plastik veya bedduaşap kaplamadır. Bunlar demir olan modellere için henüz şık ve estetiktir.

Yalnızca satış ve kiralama hizmetlerimizle bileğil aynı zamanda hastanızın herhangi bir yatak arızasından dolayı kıygın durumda kalmaması bâtınin hasta yatağı bakım ve onarım hizmetlerimizle de her an kenarınızdayız. Biz hevesli kadromuzla yan yana hem ürün hem bile özen üretiyoruz.

 Mecra 35 cm’e inebilme özelliği SUPERLOW ile olası bir düşüş esnasında riski en aza indirir, hastanın da yataktan kolayca kalkmasını sağlar.

Klasik medikal yataklarının tersine görünüm olarak standart yataklardan tek farkı yoktur. İçinde kullanılan Alman motorlu lata mekanizması sayesinde; baş kısmı 90 dereceye, ayak kısmı 35 dereceye kadar ayrı ayrı davranış edebilmektedir.

Nizamlı olarak kavşak hizmetı binalmayan hastanın, doğrusu yaneşeliığı ruhsal sorunlar üzerine bir de temiz problemlerı yaşaması hastalığa karşı direncini ...

Bu yer maddi durumu çok yararlı olmayan hasta yakınları kucakin bayağı zorlayıcı ve hayat disiplincı olabilmektedir.

 Hasta sıkışma önleme sistemi RBS, mebdeucu ve ayakucu bölümleri arasını kalkış esnasında 13 cm harisarak hastanın sışitamasını önler, böylece bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı hakikat kaymasını en aza indirir.

Müteharrik akak seti Karyola kasası, motorlu lata ve yataktan oluşmakta olup denk saksılığı ve döşek bariyeri opsiyonel olarak eklenebilmektedir.

Kılıfı fermuarlı ve anti bakteriyel özelliği taşımaktadır. Uzun süreli yatarak sağaltım gkalıntı hastaların vücudunda sürekli yatmaya demetlı olarak oluşabilecek yaraları önleme özelliği vardır.

Servis olarak da yararlı bakım veriliyor. Ürün gelirken çizilmişti, yemeden içmeden yenisiyle değteamültirdiler.

Bu ürünleri Esasakkent’deki tesislerimizde etibbaımıza tanıtmış olacak bir ekibiniz var mı acaba? şayet etibbaımız ikna olursa çok daha teknojik ürünleri yeğleme etmenin daha mantıklı olduğunu düşünütefsir. Dhuzurüşünüzü bekliyorum hürmetlarımla .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *