hasta yatağı Için 5-İkinci Trick

Aynı şekilde geceleri yatağın deprem ettirilmesi kimsenin uykusunu blayemut, hastalık vermez. *Müteharrik denk mekanizmalarımzıda durağan veya çin varlıkı her hangi bir ürün

Linak marka (Danimarka) meraklı hızlı motorlar en güçlü sızdırmazlık derecesi olan IPx66′ evet ve cazibe çarpmasına karşı Class I, Type B korumasına sahiptir.

Hatta hasta yatakları sağ ve çabuk arızalanma yapmayan bir yapıda olmalıdır. Bunun haricinde yataklar haydi haydi devinme ettirilebilir ve taşınabilir bir kuruluşda olmalıdırlar. Bunun haricinde hastanın türüne bakarak isabetli büyüklükte, kez geçirmez özellikte, farklı aksesuarlarda ve konfor seçeneklerinde olmaktadırlar.

Türkiye’bile sadece Maxicare aracılığıyla patentli olarak üretilen seatBED, hasta hizmetında yeni standartları belirliyor.

Saf Lateks ve Visco beden ağırlığının dağılımını dengeler, soy dürüstışına hail gayrimümkün, sırt, bel ve kas balkılarının önlenmesine yardımcı olabilir.

İorospu ettiğimiz ürünleri sadece medikal firmaları kadar mutavassıtlara pazarlamıyor, dikme sizlere ve hastalarınıza elverişli fiyatlardan ulaştırıyoruz. Bununla da kalmayıp, satın almış olduğunız veya kiraladığınız hasta yatağını ücretsiz olarak evinize kadar getiriyor ve kurulumunu binayoruz. Kısacası, siz ömre bedel müşterilerimizin ve hastalarınızın ihtiyacı olan bütün hasta yatağı ürünlerine zahmetsizce malik olmanızı sağlamlıyoruz.

Rhombus marka (Almanya) husus kilitli ve merkezi frenli tekerlekler, klasik tekerleklere nazaran kilitlendiğinde daha yüce seviyede sabitlemeyi sağlamlar. Veçhe kilidi özelliği ile yek insan rahatça çakılı yönde akım ettirebilir.

Ilenmeşap lata aksam esnek, kırılmaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hasta Yatağı Motorları tamamen alman menşeilidir. Türkiye’de üretilmiş yahut Çin emtiaı motorlar kullanılmaz.

Hasta Yatağı Çeşitleri ve Modelleri özelliklerine gereğince başkalık göstermektedir. Kellelıca bulundurduğu özellikler şunlardır;

Seçimlerin bu doğrultuda örgülması, hem iyileştirme sürecinin desteklenmesini ve hem de hastanın ehliyetli konfor seviyesine ulaşmasına ne olur. Hasta karyolası İstanbul ilinde cesim bir istek potansiyeline sahiptir. Bu kapsamda bu ilde ihtiyaca karşılık veren ürün nüshası da bayağı yüksektir.

Firmamız Himmet Yatak tesisundan bu yana her vakit önce hasta esenlığını dikkate alarak yapım etmiş olduğu hasta yatakları yardımıyla pay ettiği üne kavuşmuştur.

Mobilize döşek setinin içinde kullanılan yatağın malzemesi %100 İtalyan natürel lateks mecra, vücut ısısına ve basıncına duyarlı visco akak yahut HR High Resellent sünger yataktan oluşmaktadır.

Patentli tasar çizimıyla yatma pozisyonundaki kısıtlı hareketleri ortadan kaldırarak kişiye konfor ve özgürlük esenlar.

 ŞOK fonksiyonu, akut vüruten ani tansiyon düşüklüğü, deveran bozukluğu ve benzeri durumlarda hayati önem taşır.


Türkiye’de sadece Maxicare tarafından patentli olarak üretilen seatBED, hasta bakımında yeni standartları belirliyor.

manuel olanlara gereğince elan çokça özelliği vardır. Sistemde ne derece çok motor kullanılırsa o kadar çok özellikli bir hasta karyolası

Tam boy korkuluklar hastanın vale, düzen ve baş kısmının yataktan sarkmasını engeller. Korkuluk ve mebdelık arası mesafeler, hastanın baş ve boynunun sışitamasına karşı hasta güvenliği yönetmeliğinde belirtildiği kadar 6 cm den fazla bileğildir.

Hasta yatakları hastalıkların türüne bakarak sağlam çok farklı fonksiyonel özelliklere sahiptir. Temelı semptomların iyileşebilmesi sinein o hastalığa özel mecra modellerini doktorlar referans etmektedirler.

 Hemşire paneli 3 metreye derece uzayabilen kablosu ile hasta bakıcıevet münezzeh mesafeden kumanda edebilme imkanı teşhisr. Aynı zamanda dilediği fonksiyonu birbirinden hür olarak kilitleyebilir ve tek buton sayesinde da hastayı sağlık muayenesi (madun bakımı) pozisyonuna getirebilir.

Elan önceden bir çok fonksiyona malik karyola kullanmıştık. Ancak sinelerinde oturma pozisyonuna mevrut yoktu. Bu ürün hem bir çok fonksiyonya malik hemde genelev pozisyonu alabiliyor.

Hastanızı evde çekyat yahut standart konut tipi yataklarda yatırarak ona eziyet etmeyin. Bundan sonra fiyatları çok da pahalı olmayan sıhhatli, konforlu ve emin bir hasta karyolası satın alarak onu sevindirin ve içi geniş ettirin. Firmamız bu hasta yatağı modellerini siz değerli ziyaretçilerimizin ve hastalarınızın yaşam standartlarını yükseltmek, sizlere henüz kaliteli ve tamamlamak bir hizmet düzlemı sahip olmak için yapım ediyor.

 Yatakta bulunan CPR özelliği, hastayı ivedili bir durumda hatır masajı derunin karışma pozisyonuna getirir.

Anti alerjik; örgensel koton yıkanabilir kılıfı ve natürel lateks yatağı büsbütün anti alerjik anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

 Hasta sıkışma önleme sistemi RBS, başlangıçucu ve ayakucu bölümleri arasını kalkış esnasında 13 cm hevesliarak hastanın sışitamasını önler, böylelikle bel kısmına baskı başlangıç ??sayfası azalır ve hastanın aşağı akıllıca kaymasını en aza indirir.

Hastanemize yeni bir servis kuruyoruz ve belli başlı nüshalarda bu ürünlerden temin etmemiz gerekiyor. Doktorlarımız tarafından temin edilmesi maksut ürünlerin çok yıprak modeller bulunduğunu ve çok daha gelişmiş ürünler olduğunu bu yazı sebebiyle öğrendim öncelikle teşekkürname ederim.

Zahmetsiz tutulabilir korkuluklar, hastanın haricen elan azca lütuf alarak yatakta durum bileğanlayıştirmesine ve kalkabilmesine yardımcı evet.

Son rütbe sessiz çallıkışan kumanda ve Alman motor mekanizması yatağın sessizliğin ön planda evetğu ortamlarda sorunsuzca kullanılabilmesine imkân sağlar.

Bu ürünleri başlangıç ??sayfası Mebdeakkent’deki tesislerimizde doktorlarımıza tanıtacak bir ekibiniz Ek kaynaklar var mı acaba? Eğer etibbaımız inandırma olursa çok daha teknojik ürünleri yeğleme etmenin elan mantıklı olduğunu düşünüyorum. Dyöreüşünüzü bekliyorum çekinmeklarımla .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *